czwartek, 23 stycznia 2014

Dominik FurmanCześć! Dzisiaj przyszedł dzień na opublikowanie pierwszego autografu na tym blogu. Padło na podpis byłego już piłkarza stołecznej Legii Warszawy - Dominika Furmana! Posiadałem już dwa autografy tego sportowca, lecz ten jest wyjątkowy, gdyż jest z dedykacją, na dodatek popularny "Furmi" podpisał się zielonym pisakiem, który bardzo przypadł mi do gustu. Podpis został zdobyty przez moją mamę, a dokładniej przez jej koleżankę z pracy, której Dominik jest rodziną. Dostałem również oryginalną koszulkę Legii z autografem, jednak nie mogę jej wam pokazać, ponieważ piszę ten post na laptopie, na którym nie działają gniazda USB, gdy tylko mój osobisty komputer zostanie naprawiony zrobię fotkę i ją dodam na blogu.

Teraz trochę gorszę informacje, w przeciągu półtora miesiąca wysłałem 7 listów, żaden do tej pory nie dotarł do mojej skrzynki. Co jeszcze gorsze wysłałem list za granicę i zapomniałem w adresie zapisać kraju... jestem nie doświadczonym kolekcjonerem i mam nadzieję, że więcej takie błędy nie powtórze.

Półtora tygodnia temu dostałem przesyłkę od Redbull Racing Team, otrzymałem dwie karty Sebastiana Vettela oraz Marka Webbera, niestety nie podpisane, więc postanowiłem nie traktować je jako zdobycze. To na dziś tyle, mam nadzieję, że już niedługo coś do mnie przyjdzie. :)

4 komentarze: